loading
logo

Araç Sayınızı Azaltın

Güzergah optimizasyonu işlemi sayesinde servis filonuzdaki araç sayısını azaltabilirsiniz.

İş Yükünüzü Azaltın

Servis güzergahlarını oluşturabilmek için sokak sokak gezmenize veya kağıt haritalar üzerinde işaretlemeler yapmanıza gerek yok.

Kayıt Sistemine Geçin

GYS ile tüm bilgileri en kolay şekilde kayıt edin. Ne kadar zaman geçerse geçsin kayıt sisteminden anında rapor alın.

Rota Düzenini Sağlayın

GYS ile aracınızın yol güzergahını daha önceden çizerek hem maddi olarak kar sağlayabilir hemde çevreye daha duyarlı olabilirsiniz.

Yakıt Tasarrufu Sağlayın

GYS ile servis araçlarınızın güzergahlarını optimize ederek %12’ ye varan yakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Daha Mutlu Öğrenciler

Tüm öğrenciler arasında iniş-biniş sıralaması ve  yürüyüş mesafeleri ile hesaplanan dengeli taşıma sistemi sayesinde öğrenci memnuniyetini artırır.

Servis Sorunlarına Son!

Oluşturulan servis güzergahında personelden kaynaklanan, rotadan yada öğrenciden kaynaklanan sorunları minimuma indirin.

Yolda Güvenli Öğrenciler

GYS ile oluşturduğunuz rotada öğrencilerinizin daha güvenli bir şekilde yolda seyir etmenizi destekliyoruz.

Yaşanan Kaygılara Son

Hangi öğrenci hangi arabaya binecek, şoför hasatalansa güzergah ne olacak rota veya öğrenciler sorun oluşturmu gibi sorulara son.

Verileri Rapor Alın

Sisteme kayıt yaparken girmiş olduğunuz bilgileri rapor kısmından istediğiniz kadarıyla liste halinde döküman alabilirsiniz.

İsim Listesi Oluşturma

Tüm öğrencilerinizin hangi servise bineceği dahil liste oluşturun, bu liste hem öğrencileri yönlendirsin hemde şoföre yardımcı olsun.

Şoföre Rota Gönderin

Önce hangi eve gidilecek? Orada binecek öğrenci kim? Sırasıyla öğrenciler nerede ikamet ediyor? Bu bilgileri liste halinde çıktı verin yada mail yollayın.

Bilgileriniz Sizde Kalsın

Kayıt edilen tüm veriler GYS güvencesi ile güven problemi teşkil etmemektedir. Veriler şirkete sunulmak dışında paylaşılmamaktadır.