loading
Logo

İstenilen güzergahlara
farklı bir dokunuş konsepti!

 

"Güzergah Yerleştirme Sistemi kısaca öğrenci ve personel taşımacılığı yapan insanların karışıklığını sıkışıklığını ve düzensizliğini önlemek için düşünülmüş bir projedir." 
 
Oluşturduğumuz bu projenin ilk adımları 2013 senesinde atılmaya başlanmıştır. Öğrenci taşımacılığı işini yapan insanlar olarak ilk düşüncemiz kendimiz için düzenli hareket etmekti, yurt içinde ve yurt dışında öğrenci taşımacılığı nasıl yapılıyor, düzen genel olarak bakıldığında nasıl işliyor diye büyük çapta araştırmalar yaptık.
 
Aslında ne olması gerektiğini biliyorduk ama piyasada olup olmadığı hakkında yeterli bilgiye sahip değildik. Bir süre araştırma yapmaya devam ettik ama olması gereken sistem oluşturulmamıştı, amatör bir sistem geliştirdik geliştirdiğimiz bu sistem kendi şirketimizi bir süre yeterli bir şekilde devam ettirdi ama kendi meslektaşlarımıza yardım edecek bir potansiyele sahip bir sistem ortada yoktu. 2017 senesinde bu sistemi biz oluşturmalıyız, kendi işimizi en iyi şekilde yapmak istiyoruz diyerek büyük bir yola çıktık. Aldığımız bu kararın ilk zamanlarında kendimize hedefler çizdik, bu projede neler olmalı? Kimlere hitap etmeli? Projenin yayınlanma tarihi ne olmalı gibi bir çok soruyla baş başa kaldık. 

 

 

 

Uzun bir ekip çalışması, kaliteli bir ekiple yapılan beyin fırtınaları sonucunda yolumuza genel olarak ışık tuttuk. Proje sırasında en çok zorlandığımız kısım yazılım kısmıydı olması gereken sistem büyük çapta kullanıcıya hitap ediyordu ve bukadar büyük bir sanal trafiği karşılayacak yazılımı yapabilen insan çok fazla yoktu. Yazılım, tasarım, metin yazarlığı, proje direktörlüğü ve sanat yönetmenliği gibi alanlarda da da olması gereken ekibimizi oluşrduk.

 

Biz "Güzergah Yerleştirme Sistemi" ailesi olarak gelişen ülkemize yakışır işler yapma yolunda devam ediyoruz.

Bir ekip olarak çıktığımız bu yolda kendimize, işimize ve kalitemize güveniyoruz, ileriki zamanlar için düşlediğimiz güncellemelerin çalışmalarını yaptık ve yapmaya devam ediyoruz, amacımız sıfır hatayla beraber %100 güvenilir bir sistem oluşturmak. Amacımız olması gerekeni olması gerektiğinden daha üstün bir kalitede oluşturup dünya çapında sergilemektir.